Relaxujte a obdarujte

Relax jednou za čas potřebujeme úplně všichni. Vlastně by měl být pravidelný, jelikož zátěž v dnešní době na nás vyvíjená je vyšší a vyšší.

Proto lázně Buchlovice mohou být tím správným odpočinkem. Ale co k tomu? Pokud se rozhodnete pro relax v páru, není nad to, když skvělý pobyt okořeníte pěkným dárkem. Nyní promlouváme zejména k mužům, protože jak je zvykem, to muži většinou dávají ženám osobní dary.

Nejlepším darem je nepochybně pro dlouhodobě nezadané například zásnubní prsten. To některé ženy jistě ocení. Pokud se však necítíte, nebo si nejste jisti, jak by takový závazek partnerka přijala, je tu další tip.. náušnice swarovski . Třpytu těchto krystalů žádná žena neodolá, navíc ta síla, když zmíníte Swarovski. I takový pěkný  stříbrný náramek nebude jistě od věci!

Věřte, že takový dar Váš pobyt, ať už v Buchlovicích či v jiném SPA komplexu, výrazně vylepší.

 

Lázne Buchlovice historie

Pokud přemýšlíte kam za relaxem, doporučujeme podívat se do Buchlovic konkrétně na přilehlou rekreační oblast Smraďavka, kterou mnozí známe pro tradici v lázeňství. Neopomeňte se podívat resp. navštívit Lovecký zámeček či Centrum regenerace, kde si jak je z názvu patrné můžete dopřát regeneraci v podobě vířivky, sauny zábalů a masáží z mořských řas či bahna z Mrtvého moře. Samozřejmostí je možnost ubytování

Sirnaté lázně v oblasti Smraďavce, jsou součástí Buchlovic. Naleznete je v malebném údolí Chřibů poblíž buchlovského zámku  a přilehlého  hradu Buchlova.

Vše začíná rokem 1805 kdy byly založeny lázně proslulým lidově řečeno „lidumilem“ Leopoldem Berchtoldem, který  na zmíněném zámku v Buchlovicích a na Loveckém zámečku dosti pobýval.  Zde rovněž zemřel. Proslulé koupele v sirné vodě probíhaly v´Loveckém zámečku pod tehdejším dohledem lékaře.

Po čase lázně zanikly a sloužily k rekreaci. V roce 2012 došlo k obnovení koupelí díky bohaté historii. Od té doby jsou lázně vyhledávaným místem pro relaxaci.

Nezapomeňme, že minerální (sirná) voda má příznivé léčivé účinky na neurologické onemocnění, rovněž revmatologickéa v neposlední řadě kožní.