Regenerace v pentagramu

Vysoce efektivní metoda Regenerace v pentagramu je světovou novinkou v oblasti obnovování zdraví a jeho prevence. Pět přípravků představuje působení na pět částí člověka, tedy pět stupňů ke zdraví. Svými účinky pokrývá všech dvanáct základních energetických drah, přes něž dokážeme ovlivnit hlavní systémy detoxikace a regenerace organismu člověka.

Systém „regenerace v pentagramu“ firmy Energy vychází z principů čínské medicíny,která vidí člověka jako celek, léčí příčiny chorob a nikoliv jen následky jako klasická medicína. Tato metoda mívá dlouhodobý a někdy i trvalý efekt.

Orgány v lidském těle jsou navzájem propojeny energetickými drahami, které slouží k distribuci energie a jako informační kanály mezi jednotlivými částmi těla. Dojde-li v orgánu k poruše, znamená to řetězovou reakci v průběhu jeho energetické dráhy a problémy se mohou projevit nejen v postiženém orgánu, ale i v odlehlých částech těla. Pokud je porucha orgánu pouze v energetice, může informační přípravek po užití poruchu během několika vteřin odstranit. S odstraněním poruchy mizí i příslušný problém.
Celý komplex rostlin, energie krystalů a homeopatické složky obsažené v jednotlivých přípravcích působí příznivě v mnoha směrech na organismus, napomáhají mu obnovit jeho regenerační schopnosti a vnitřní harmonii.
Těch základních preparátů je pět– Vironal, Regalen, Renol, Gynex a Korolen. Každý představuje jeden vrchol hvězdy pentagramu, každý ovlivňuje několik energetických drah současně. Všechny dohromady dokáží zregenerovat všech našich 14 akupunkturních drah. Základem každého produktu je bylinný extrakt, jehož složení je vyladěno k zacílení na konkrétní orgán.
Nelečte důsledky, ale příčiny.

Příklad velmi časté bolesti páteře a kloubů léčí klasická medicína analgetiky a rehabilitací, sice s dobrým efektem,ale jen přechodným. Podle filozofie Pentagramu se jedná o následek poruchy na dráze ledvin a související dráze močového měchýře, a tak je třeba léčebně ovlivňovat právě tyto orgány, abychom se potíží natrvalo zbavili. Tyto problémy se rovněž projeví strachem, fobiemi, depresí, nerozhodností, pocity beznaděje, hyperaktivitou, neschopností uvolnit se, neklidem, averzí k zimě nebo vztahovačností.
K harmonizaci dráhy ledvin ,které mají na starosti detoxikaci těla, slouží preparát Renol v kombinaci s krémem Artrinem,jejž nanášíme na akupunkturní body příslušné dráhy.

Proti alergiím a poruchám zažívání
Můžeme pojídat vitaminy a minerály po hrstech a přesto nebudou mít takový efekt. Při problémech se zažíváním, imunitou a alergiemi jde o prvotní narušení energie dráhy tlustého střeva, kdy vitaminy nemají šanci vstřebat se přes narušenou střevní stěnu do těla. S dráhou tlustého střeva pak souvisí energetická dráha plic, jejíž defekt se projeví poruchou imunity, častými chřipkami, angínami a katary horních cest dýchacích. Podáváme-li dlouhodobě preparát Vironal ( + krém Droserin ), který ovlivňuje obě tyto dráhy, dojde postupně k úpravě hodnot energie a tedy i k trvalému vyléčení potíží.

V oblasti psychiky můžete tyto problémy zpozorovat pocity smutku, žalu, úzkostí, depresí, emoční otupělostí, melancholií, nespavostí, sebepodceňováním, nervozitou či děsivými sny.

Proti artróze bojujte ještě než se dostaví
Položili jste si někdy otázku, proč někdo ve vyšším věku trpí artrózou kolenních kloubů a někdo ne? Proč jí onemocní i člověk štíhlý, který sportuje a zdravě se stravuje? Opět to souvisí s tokem energií. Je dokázáno, že artróza kolenních kloubů následuje zhruba za 15-20 let po nedoléčeném zánětu močových cest (MuDr.Vojtěch Togner, Ostrava). Tato skutečnost se týká úbytku energie na dráze ledvin, která se projevila s odstupem času na zdánlivě nesouvisejícím orgánu. Kolenními klouby totiž prochází dráha ledvin. Podáváme-li tedy Renol, dráhu ledvin harmonizujeme. Pokud je artróza v I. Či II.stupni, dochází postupně k ústupu bolestí. Podáváním minerálů a želatinových přípravků se potíže přechodně zmírní, ale protože není odstraněna příčina onemocnění, artróza dospěje ke III. A IV. stupni a k výměně kloubu za endoprotézu.

Proč někdo onemocní rakovinou a druhý ne ?
To opět souvisí se stavem energetického systému. Chorobě předchází tzv. bazální stres, trvající 20-30 let-neřešené problémy v rodině či v zaměstnání, hluboké zatížení, které je v nás a nedokážeme se s ním vyrovnat. Dochází k těžké poruše na centrální nervové dráze.Tu však dokážeme ovlivnit včasným užíváním Korolenu ( + krém Ruticelit ), a tak nepřímo zabránit rozvoji zhoubného onemocnění. Problémy se srdcem a tenkým střevem se v oblasti psychiky projevují hysterií, citovou labilitou, poruchami řeči, paměti, spánku a chování, averzí k horku, neschopností komunikace, zapomnětlivostí, upovídaností.

S jarem přichází čas pro očistu organismu
Detoxikovat organismus znamená mládnout – to je stará pravda našich předků.Chceme-li být zdraví,je nutné po zimě zanešený organismus řádně pročistit. Na jaře dáváme přednost Regalenu ( + krém Protektin ), který harmonizuje dráhu jater, žlučníku a tří zářičů. Lze jej uplatnit při ekzémech, alergiích, zažívacích obtížích, nechutenství, při funkčních poruchách žlučníku, žlučových kamenech, při lupénce a astmatu a chronických stavech těchto onemocnění. V oblasti psychiky jsou průvodním jevem výbuchy zuřivosti, impulzivní jednání, vztek, přecitlivělost na hluk nebo na silné vůně, nepružné myšlení, nevyrovnané chování či netrpělivost.

Rovněž s humáty proti toxinům a dalším nečistotám
Leckdo z Vás si jistě vyzkoušel blahodárné účinky rašelinových koupelí.Z třetihorních bažinatých pralesů pozvolným rozkladem zapřístupu kyslíku vznikaly v povrchových vrstvách země rašeliniště a ložiska hnědého uhlí,bohaté na humáty a huminové kyseliny.Právě to jsou ony léčivé látky s pozoruhodnými vlastnostmi. Molekula humátu na sebe váže těžké kovy,jako jsou olovo a kadmium, a protože prochází přes střevní stěnu, dokáže tyto škodliviny z organismu odstraňovat. Humáty likvidují plísně, různé druhy virů ( např. herpes viry-způsobující opary ) a chrání buňky před různými druhy záření,takže působí preventivně proti zhoubným nádorům.Huminové látky snižují hustotu krve,napomáhají rychlému rozpouštění krevních sraženin a výronů a proto mají blahodárný vliv především na cévní onemocnění.Ocení jej rovněž lupénkáři a ekzematici, ale také lidé s problémy s pohybovým aparátem.
Možná právě pro své blahodárné účinky patří humátová koupel s Balneolem v našem Centru regenerace k nejvyhledávanějším. Koho příliš neláká voda, tak může užívat huminové látky v tabletách – Cytosan.

Nepracujeme jen s Pentagramem , ale nabízíme i Flavocel, což je 150 tablet s vysokým obsahem vitamínu C ( z ibišku súdánského ), Fytominerál zase obsahuje silně koncentrovaný roztok více než 64 prvků Mendělejevovy periodické soustavy v přírodní formě, které pomáhají tělu udržet perfektní bioenergetickou rovnováhu, zubní pasty Bílý diamant, Silix či Balsamio a spoustu jiných. Určitou očistou může být i pozitivní energie z medailonek na fotku.